Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Zaproszenie na konsultacji społecznych projektu uchwały Sejmiku Województwa Opolskiego w sprawie zmiany statutu Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Św. Jadwigi w Opolu

Szanowni Państwo,

 

Uprzejmie informuję o rozpoczęciu konsultacji społecznych projektu uchwały Sejmiku Województwa Opolskiego w sprawie zmiany statutu Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Św. Jadwigi w Opolu.

 

Zapraszamy organizacje pozarządowe prowadzące działalność statutową w obszarze podlegającym konsultacjom na terenie województwa opolskiego do zgłaszania uwag czy też propozycji do projektu uchwały Sejmiku Województwa Opolskiego w sprawie zmiany statutu Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Św. Jadwigi w Opolu.

 

Projekt poddany jest konsultacjom społecznym do dnia 13 grudnia br. Uprzejmie proszę o przesyłanie ewentualnych uwag na załączonym formularzu na adres e-mail: .

 

Link do informacji o prowadzonych konsultacjach: https://bip.opolskie.pl/2022/11/zaproszenie-do-konsultacji-projektu-uchwaly-sejmiku-w-sprawie-zmiany-statutu-wojewodzkiego-szpitala-specjalistycznego-im-sw-jadwigi-w-opolu.

DOCFormularz uwag WSS.doc (37,00KB)
PDFUchwała nr 8336 Zarządu Województwa Opolskiego z dnia 28.11.2022r.pdf (3,14MB)
DOCXZaproszenie do konsultacji WSS.docx (14,22KB)